Ostatnio na blogu

Sesja rodzinna

SESJA RODZINNA
Zapraszam Was na sesję rodzinną. Od progu mojego studia, przywita Was miła i serdeczna atmosfera.


Zawsze zaczynamy wspólnym zapoznaniem, tak aby Wasze dzieci mogły poczuć się u nas jak najlepiej. Do dyspozycji mamy zabawki, pluszaki i maty do leżenia dla niemowląt.

Do każdej sesji podchodzimy indywidualnie i z wielką starannością. Ogromną wagę przykładamy do komfortu naszych klientów. Najważniejsze dla nas jest to, aby wasza sesja była wyjątkowa, dlatego dbamy o dobrą atmosferę i Wasze samopoczucie.
Jesteśmy bardzo elastyczni. Jeśli Wasze pociechy nie są w dobrej formie, jesteśmy w stanie przenieść sesję na inny dzień bez dodatkowych opłat. Zdajemy sobie sprawę, że dla Waszych dzieci to nowa sytuacja, dlatego zdecydowanie jesteśmy przeciwni stresowaniu dzieci.
Nasze spotkanie trwa około dwóch godzin. Sesja rzadko się przedłuża, doświadczenie pokazuje nam, że za zwyczaj dzieci ustalają czas jaki chcą poświęcić fotografowi :) nie często zdarza się, że dzieci wytrzymują dłużej niż dwie godziny. Między zdjęciami robimy przerwy, które rozluźniają i pozwalają na regenerację sił szczególnie dla Waszych pociech.
W naszym studio dysponujemy różnymi tłami i gadżetami, które urozmaicą Wasza sesję. Kilka ujęć robimy samym dzieciom, na kolorowych tłach, wybranych przez Państwa, a następne kadry to wspólne, rodzinne. Bardzo zalezy nam, na estetyce, przejrzystości i ciekawym klimacie zdjęć, dlatego pomocne nam są klasyczne białe i czarne tła, oraz inne scenografie, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was.

Koszt sesji: 500zł.
Ilość zdjęć: 15 szt.
Ilość odbitek 15x23: 30 szt.
Nośnik: 1 szt. CD z nadrukiem.

Nasi Partnerzy