Ostatnio na blogu

Sesja noworodkowa i niemowlęca

SESJA NOWORODKOWA/NIEMOWLĘCA (do 1-go roku)

Zarówno sesje noworodkowe jak i niemowlęce są dziś bardzo popularne. Nie bez powodu wielu rodziców, tuż po narodzeniu swojego maleństwa, udaje się do fotografa. Najpierw w pierwszych dniach po urodzeniu (sesja noworodkowa - do 14 dni po urodzeniu), a także w późniejszych miesiącach (sesja niemowlęca). Jest to bowiem pamiątka na całe życie. Zdjęcia, które bez końca mogą wisieć ścianach Waszego domu. Zdjęcia, które warto podarować dziadkom i najbliższym, którzy bardzo kibicują Wam w tych szczególnych dniach narodzin Waszych pociech, a później ich dynamicznemu rozwojowi. Te niesamowite momenty warto uwieczniać i zachowywać dzięki temu w pamięci. Zdjęcia te są bardzo wyjątkowe, gdyż całym sercem tych zdjęć, jest Wasze dziecko.

Sesja odbywa się w bardzo spokojnej atmosferze. Nikt się nie śpieszy, jest przyjaźnie i miło. Fotografujemy Wasze maleństwa z wielką uwagą i starannością. Jesteśmy wrażliwi na potrzeby maluszka, dlatego mamy czas na wszystko, karmienie, przewijanie i przytulanie.

Do dyspozycji mamy specjalne ubranka, kosze, pluszaki, czapeczki, opaski i owijki. Zawsze ustalamy wcześniej, jakie zdjęcia podobają Wam się najbardziej. Dzięki temu wiemy na jakie zdjęcia stawiacie i jakich oczekujecie. Są rodzice, którzy wybierają tylko czarnobiałe zdjęcia, inni takich nie akceptują i wolą tylko w kolorze, a także możecie zdecydować o ilości gadżetów towarzyszących na zdjęciu.

Jestesmy mocno skierowani na Was. Macie prawo decydować o charakterze fotografii, która później, przez wiele lat będzie ozdabiała Wasze ściany i ramki do zdjęć...

 

Koszt sesji: 350 zł.
Ilość zdjęć: 10 szt.
Ilość odbitek 15x23: 10 szt.
Nośnik: 1 szt. CD z nadrukiem.

Nasi Partnerzy